NAVIGATOR

 


Broj pregleda članka : 59863

NAŠ BANER

RezultatiD

- 2014. GODINA -

30. mart 2014.

Prvenstvo Srbije za seniore, Beograd

-kate-

  • Kata tim (Mladežic, Pilipovic, Zahorec) 3 mesto
  • Kata tim (Nikolic, Jovovic, Fodor) 3 mesto 

 

22. mart 2014.

Prvenstvo Vojvodine za poletarce, pionire i nade, Indjija

-kate-

  • Radovanov Severina 1 mesto
  • Benic Milica 2 mesto
  • Pavlovic Stefan 3 mesto
  • Cvijanovic Veljko 3 mesto
  • Horvat Dejan 3 mesto
  • Kata tim (Horvat, Cvijanovic, Novak) 1 mesto

15. mart 2014.

Prvenstvo Vojvodine za seniore, Stara Pazova

-kate-

  • Mijanovic Relja 2 mesto
  • Mladežic Bojana 3 mesto
  • Kata tim (Nikolic, Jovovic, Fodor) 2 mesto
  • Kata tim (Mladežic, Zahorec, Pilipovic) 3 mesto 

02. mart 2014.

Prvenstvo zone Backa za poletarce, pionire i nade, Stepanovi?evo

-kate-

  • Pavlovic Stefan 1 mesto
  • Benic Milica 1 mesto
  • Mulic Andrea 2 mesto
  • Radovanov Severina 3 mesto
  • Cvijanovic Veljko 3 mesto
  • Horvat Dejan 3 mesto
  • Kata tim (Mulic, Benic, Radovanov) 1 mesto
  • Kata tim (Horvat, Cvijanovic, Novak) 1 mesto

- 2013. GODINA -

24. novembar 2013.

Prvenstvo Vojvodine za kadete, juniore i ml. seniore, Stara Pazova

-kate-

  • Petkovic Dragi 2 mesto
  • Fodor Stevan 2 mesto
  • Nikolic Živojin 3 mesto
  • Zahorec Marina 3 mesto
  • Kata tim (Mladežic, Pilipovic, Zahorec) 1 mesto
  • Kata tim (Nikolic, Jovovic, Fodor) 1 mesto

20. oktobar 2013.

Medjunarodni turnir "Beogradski pobednik", Beograd

-kate-

  • Bojana Mladežic 1 mesto

13. oktobar 2013.

Kup Vojvodine za poletarce, pionire i nade, Plandište

-kate-

  • Darija Žemberi 3 mesto
  • Kata tim (Pjevac, Šranka, Rakic) 2 mesto 

19. maj 2013.

Kup Srbije za kadete, juniore, ml. seniore i seniore, Novi Sad

-kate-

  • Bojana Mladežic 1 mesto
  • Relja Mijanovic 1 mesto
  • Živojin Nikolic 2 mesto
  • Dragi Petkovic 3 mesto
  • Ivana Pilipovic 3 mesto
  • Marko Jovovic 3 mesto
  • Stevan Fodor 3 mesto
  • Kata tim (Nikolic,Fodor,Jovovic) 1 mesto
  • Katat tim (Mladežic,Zahorec,Pilipovic) 1 mesto

28. april 2013.

Kup Vojvodine za kadete, juniore, ml. seniore i seniore, Novi Sad

-kate-

  • Bojana Mladežic 1 mesto
  • Živojin Nikolic 2 mesto
  • Dragi Petkovic 3 mesto
  • Ivana Pilipovic 3 mesto
  • Marko Jovovic 3 mesto
  • Stevan Fodor 3 mesto
  • Kata tim (Nikolic,Jovovic,Fodor) 1 mesto
  • Kata tim (Mladežic,Zahorec,Pilipovic) 1 mesto

21. april 2013.

Prvenstvo Srbije za poletarce, pionire i nade, Beograd

-kate-

  • Danijela Pjevac 1. mesto
  • Kata tim (Pjevac, Šranka, Rakic) 2. mesto 

14. april 2013.

Medjunarodni turnir "Zlatni pojas", Cacak

-kate-

  • Danijela Pjevac 1. mesto
  • Bojana Mladežic 1. mesto
  • Relja Mijanovic 1. mesto
  • Živojin Nikolic 2. mesto
  • Stevan Fodor 3. mesto
  • Marko Jovovic 3. mesto

13. april 2013.

Prvenstvo Srbije za seniore, Cacak

-kate-

  • Relja Mijanovic 3. mesto
  • Kata tim (Mladežic, Zahorec, Pilipovic) 2. mesto
  • Kata tim (Nikolic, Jovovic, Fodor) 3 mesto 

24. mart 2013.

Prvenstvo Vojvodine za poletarce, pionire i nade, Indjija

-kate-

  • Danijela Pjevac 1. mesto
  • Šranka Kristina 3. mesto
  • Žemberi Darija 3. mesto
  • Kata tim (Pjevac, Šranka, Rakic) 3. mesto 

17. mart 2013.

Prvenstvo Vojvodine za seniore, Stara Pazova

-kate-

  • Mijanovic Relja 2. mesto
  • Kata tim (Nikolic, Jovovic, Fodor) 2. mesto
  • Kata tim (Mladežic, Zahorec, Pilipovic) 3. mesto

16. februar 2013.

Memorijalni turnir "Igor Andjelkovic", Sombor

-kate-

  • Danijela Pjevac 1. mesto
  • Marjanovic Vukašin 1. mesto
  • Alidjukic Djordje 3. mesto
  • Benic Milica 3. mesto
  • Mickovski Nikolina 3. mesto
  • Tomic Ognjen 3. mesto

- 2012. GODINA - 

16. decembar 2012.

Prvenstvo Srbije za kadete, juniore i ml. seniore, Beograd

-kate-

  • Bojana Mladežic 1 mesto
  • Relja MIjanovic 2 mesto
  • Kata tim (Nikolic, Jovovic, Fodor) 1 mesto
  • Kata tim (Mladežic, Zahorec, Pilipovic) 2 mesto 

11. novembar 2012.

Prvenstvo Vojvodine za kadete, juniore i ml. seniore, Stara Pazova

-kate-

  • Relja Mijanovic 1 mesto
  • Živojin Nikolic 2 mesto
  • Bojana Mladežic 3 mesto
  • Marko Jovovic 3 mesto
  • Kata tim (Nikolic, Jovovic, Fodor) 1 mesto
  • Kata tim (Mladežic, Zahorec, Pilipovic) 3 mesto 

10. novembar 2012.

KUP Srbije za poletarce, pionire i nade, Kragujevac

-kate-

  • Danijela Pjevac 1 mesto
  • Kata tim (Pjevac, Šranka, Rakic) 3 mesto 

20. oktobar 2012.

Trofej Zrenjanina 2012, Zrenjanin

-borbe-

  • Culibrk Marko 2 mesto
  • Benic Bosiljka 3 mesto
  • Culibrk Miloš 3 mesto 

14. oktobar 2012.

KUP Vojvodine, Indjija

-kate-

  • Mulic Andrea 1 mesto
  • Pjevac Danijela 2 mesto
  • Šranka Kristina 2 mesto
  • Rakic Lidija 3 mesto
  • Kata tim (Pjevac, Šranka, Rakic) 3 mesto 

07. oktobar 2012.

Deciji kup prijateljstva, Novi Sad

-kate-

  • Bojana Mladežic 1 mesto
  • Nikolina Mickovski 1 mesto
  • Dejan Horvat 1 mesto
  • Martin Hrcek 1 mesto
  • Kata tim (Pjevac, Šranka, Rakic) 1 mesto
  • Stefan Pavlovic 2 mesto
  • Nikola Novak 2 mesto
  • Pavic Cukic 2 mesto
  • Stevan Fodor 2 mesto
  • Danijela Pjevac 3 mesto
  • Lidija Rakic 3 mesto
  • Nataša Petkovic 3 mesto
  • Milica Benic 3 mesto
  • Mateja Jovanovic 3 mesto
  • Marko Rodic 3 mesto
  • Milan Gnjatic 3 mesto
  • Pavle Jurišic 3 mesto
  • Marko Jovovic 3 mesto

10. jun 2012.

10. Kup Zadrugara, Lazarevo

-kate-

  • Pjevac Danijela 1 mesto
  • Šranka Kristina 1 mesto
  • Žemberi Daria 2 mesto
  • Kata tim (Pjevac, Šranka, Žemberi) 1 mesto 

09. jun 2012.

Kup Bele Crkve, Bela Crkva

-kate-

  • Bojana Mladežic 1 mesto
  • Petkovic Dragi 3 mesto
  • Jovanovic Aleksandar 3 mesto 

03. jun 2012.

Roda Kup 2012, Beograd

-kate-

  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Žemberi Darija 2 mesto
  • Rakic Lidija 3 mesto
  • Kata tim (Pjevac, Rakic, Šranka) 2 mesto
  • Kata tim (Mladežic,Pilipovic,Zahorec) 3 mesto 

27. maj 2012.

Kup Srbije za kadete, juniore ml. seniore i seniore, Cacak

-kate-

  • Mijanovic Relja 1 mesto
  • Jovovic Marko 2 mesto
  • Nikolic Živojin 3 mesto
  • Fodor Stevan 3 mesto
  • Kata tim (Nikolic,Jovovic,Fodor) 1 mesto
  • Kata tim (Mladežic,Pilipovic,Zahorec) 1 mesto 

20. maj 2012.

Novi Sad Open, Novi Sad

-kate-

  • Jovovic Marko 2 mesto
  • Mijanovic Relja 3 mesto
  • Bojana Mladežic 3 mesto 

29. april 2012.

Kup Vojvodine za kadete, juniore, ml. seniore i seniore, Nova Pazova

-kate-

  • Mijanovic Relja 1 mesto
  • Jovovic Marko 1 mesto
  • Nikolic Živojin 3 mesto
  • Fodor Stevan 3 mesto
  • Petkovic Dragi 3 mesto
  • Pilipovic Ivana 3 mesto
  • Kata tim (Nikolic, Jovovic,Fodor) 1 mesto
  • Kata tim (Mladežic,Pilipovic,Zahorec) 3 mesto

22. april 2012.

Prvenstvo Srbije za poletarce, pionire i nade, Paracin

-kate-

  • Pjevac Danijela 1 mesto
  • Šranka Kristina 3 mesto
  • Kata tim (Pjevac, Šranka, Rakic) 3 mesto 

08. april 2012.

Prvenstvo Vojvodine za poletarce, pionire i nade, Indjija

-kate-

  • Pjevac Danijela 1 mesto
  • Šranka Kristina 1 mesto
  • Žemberi Daria 2 mesto
  • Rakic Lidija 3 mesto
  • Katat tim (Pjevac, Šranka, Rakic) 3 mesto

25. mart 2012.

Prvenstvo Vojvodine za seniore, Stara Pazova

-kate-

  • Kata tim (Nikolic Živojin, Jovovic Marko, Fodor Stevan) 3 mesto 

04. mart 2012.

Memorijal "Igor Andjelkovic", Sombor

-kate-

  • Nikolic Živojin 1 mesto
  • Jovovic Marko 1 mesto
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Prošic Natalija 1 mesto
  • Šranka Kristina 1 mesto
  • Jovanovic Aleksandar 1 mesto
  • Zahorec Marina 2 mesto
  • Rakic Lidija 2 mesto
  • Pjevac Danijela 3 mesto
  • Žemberi Daria 3 mesto
  • Djurica Ljiljana 3 mesto
  • Lugonja Veljko 3 mesto
  • Kneževic Ilija 3 mesto
  • Kata tim (Pjevac, Rakic, Šranka) 2 mesto

- 2011. GODINA -

11. decembar 2011.

Prvenstvo Srbije za kadete, juniore i ml. seniore, Gornji Milanovac

-kate-

  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Zahorec Marina 2 mesto
  • Jovovic Marko 2 mesto
  • Nikolic Živojin 3 mesto
  • Fodor Stevan 3 mesto
  • Mijanovic Relja 3 mesto
  • Kata tim (Nikolic, Jovovic, Fodor) 1 mesto 

27. novembar 2011.

Prvenstvo Vojvodine za kadete, juniore i ml. seniore, Stara Pazova

-kate -

  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Nikolic Živojin 2 mesto
  • Fodor Stevan 3 mesto
  • Petkovic Dragi 3 mesto
  • Kata tim (Nikolic, Jovovic, Fodor) 1 mesto
  • Kata tim (Mladežic, Pilipovic, Zahorec) 3 mesto

16. oktobar 2011.

KUP Vojvodine za poletarce, pionire i nade, Indjija

-kate-

  • Pjevac Danijela 1 mesto
  • Rakic Lidija 2 mesto
  • Šranka Kristina 3 mesto
  • Kata tim (Pjevac, Rakic, Šranka) 3 mesto

09. oktobar 2011.

Deciji kup prijateljstva, Novi Sad

-kate-

  • Pjevac Danijela 1 mesto
  • Jovovic Marko 1 mesto
  • Jovanovic Aleksandar 1 mesto
  • Zahorec Marina 2 mesto
  • Prošic Natalija 2 mesto
  • Abadžic Ognjen 2 mesto
  • Pjevac Danijela 2 mesto
  • Šranka Kristina 2 mesto
  • Banjac Jelena 3 mesto
  • Šranka Kristina 3 mesto
  • Rakic Lidija 3 mesto
  • Lugonja Veljko 3 mesto
  • Djurica Ljiljana 3 mesto
  • Fodor Stevan 3 mesto
  • Petkovic Dragi 3 mesto
  • Djukic Nemanja 3 mesto
  • Kata tim (Pjevac, Šranka, Rakic) 1 mesto
  • Kata tim (Jovovic, Fodor, Petkovic) 1 mesto
  • Kata tim (Zahorec, Banjac, Prošic) 1 mesto 
  • Kata tim (Abadžic, Lugonja, Horvat) 2 mesto

-borbe-

  • Andric Ivana 1 mesto
  • Andric Aleksandar 2 mesto

01. oktobar 2011.

Beogradski pobednik, Beograd

-kate-

  • Bojana Mladežic 1 mesto
  • Relja Mijanovic 1 mesto 

05. jun 2011.

Medjuopštinsko prvenstvo karate škola, Backa Palanka

-kate-

  • Zoric Iskra 1 mesto
  • Petrovic Ognjena 1 mesto
  • Djurkovic Bojana 1 mesto
  • Mickovski Nikolina 1 mesto
  • Maricin Milana 1 mesto
  • Milutinovic Vuk 1 mesto
  • Kovac Mateja 1 mesto
  • Kesic Bojan 1 mesto
  • Tamakovic Mihajlo 1 mesto
  • Radovanovic Stojan 1 mesto
  • Dobranic Strahinja 1 mesto
  • Bujak Boris 1 mesto
  • Milanovic Nikola 1 mesto
  • Benic Milica 2 mesto
  • Medovarski Ksenija 2 mesto
  • Sabo Ljubica 2 mesto
  • Valentik Dajana 2 mesto
  • Malic Nemanja 2 mesto
  • Adamovic Milan 2 mesto
  • Vranic Bojan 2 mesto
  • Jelic Jovan 2 mesto
  • Jurišin Siniša 2 mesto
  • Samopjan Uroš 2 mesto
  • Biberdžic Slobodan 2 mesto
  • Jelic Aleksandar 2 mesto
  • Stankovic Višnja 3 mesto
  • Pašajlic Nataša 3 mesto
  • Mulic Andrea 3 mesto
  •  Makan Tina 3 mesto
  • Šešum Elizabeta 3 mesto
  • Samopjan Iva 3 mesto
  • Fekete Damjan 3 mesto
  • Višekruna Damjan 3 mesto
  • Vojnovic Ognjen 3 mesto
  • Babalj Ognjen 3 mesto
  • Arsic Novak 3 mesto
  • Danko Viktor 3 mesto
  • Kukric Ognjen 3 mesto
  • Sljuka Viktor 3 mesto
  • Lacarac Radivoj 3 mesto
  • Jelenic Stefan 3 mesto
  • Mitrovic Miloš 3 mesto
  • Kneževic Jovan 3 mesto
  • Bukarica Srdjan 3 mesto
  • Jelaca Veljko 3 mesto
  • Kopcok Ivan 3 mesto

29. maj 2011.

KUP Srbije za kadete, juniore i seniore, Kragujevac

-kate-

  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Mijanovic Relja 1 mesto
  • Nikolic Živojin 2 mesto
  • Fodor Stevan 3 mesto
  • Kata tim (Nikolic, Lacarak, Jovovic) 1 mesto 

15. maj 2011.

Novi Sad Open, Futog

-kate-

  • Mijanovic Relja 1 mesto
  • Mladežic Bojana 2 mesto 

14. maj 2011.

KUP Vojvodine za kadete juniore i seniore, Futog

-kate-

  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Mijanovic Relja 1 mesto
  • Nikolic Živojin 2 mesto
  • Lacarak Dejan 3 mesto
  • Fodor Stevan 3 mesto
  • Vrška Elena 3 mesto
  • Zahorec Marina 3 mesto
  • Kata tim (Nikolic, Lacarak, Jovovic) 1 mesto 

30. april 2011.

VIII Sremsko karlovacki karate kup, Sremski Karlovci

-kate-

  • Petkovic Dragi 1 mesto
  • Došen Nemanja 1 mesto
  • Djukic Nemanja 1 mesto

-borbe- 

  • Andric Ivana 1 mesto

23. april 2011.

Prvenstvo Srbije za poletarce, pionire i nade, Banatsko novo selo

-kate-

  • Pjevac Danijela 1 mesto
  • Šranka Kristina 2 mesto
  • Kata tim (Pjevac, Šranka, Rakic) 2 mesto 

16. april 2011.

"Zlatni pojas", Cacak

-kate-

  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Nikolic Živojin 3 mesto
  • Lacarak Dejan 3 mesto

02. april 2011.

Prvenstvo Vojvodine za poletarce, pionire i nade, Indjija

-kate-

  • Pjevac Danijela 1 mesto
  • Šranka Kristina 1 mesto
  • Kata tim (Pjevac, Šranka, Rakic) 1 mesto 

19. mart 2011.

"Trofej Stare Pazove", Stara Pazova

-kate-

  • Radovanov Severina 1 mesto
  • Lugonja Veljko 1 mesto
  • Pjevac Danijela 1 mesto
  • Prošic Natalija 1 mesto
  • Šranka Kristina 2 mesto
  • Rakic Lidija 3 mesto
  • Kata tim (Šranka, Pjevac, Rakic) 1 mesto 

13. mart 2011.

VII Memorijalni turnir "Djura Prokic", Sopot

-kate-

  • Nikolic Živojin 1 mesto
  • Jovovic Marko 1 messto
  • Pjevac Danijela 1 mesto
  • Rakic Lidija 1 mesto
  • Žemberi Daria 2 mesto
  • Lacarak Dejan 2 mesto
  • Zahorec Marina 3 mesto
  • Kata tim (Nikolic, Jovovic, Lacarak) 1 mesto
  • Kata tim (Pjevac, Šranka, Rakic) 2 mesto 

27. februar 2011.

Prvenstvo Južne Backe za poletarce, pionire i nade, Novi Sad

-kate-

  • Pjevac Danijela 1 mesto
  • Šranka Kristina 1 mesto
  • Rakic Lidija 1 mesto
  • Žemberi Daria 2 mesto
  • Kata tim (Pjevac, Šranka, Rakic) 1 mesto

20. februar 2011. 

Memorijalni turnir "Igor Andjelkovic", Sombor

-kate-

  • Petkovic Dragi 1 mesto
  • Stevan Fodor 1 mesto
  • Ivana Pilipovic 1 mesto

-borbe-

  • Dongo Goran

20. februar 2011.

III MB Mawashi cup, Beograd

-kate-

  • Relja Mijanovic 1 mesto

- 2010. GODINA - 

11. decembar 2010.
Prvenstvo Srbije za kadete i juniore - Novi Sad
-kate-
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Mijanovic Relja 1 mesto
  • Jovovic Marko 3 mesto
  • Lacarak Dejan 3 mesto
  • Kata tim (Nikolic, Jovovic, Lacarak) 1 mesto 
28. novembar 2010.
Prvenstvo Vojvodine za kadete i juniore - Stara Pazova
-kate-
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Mijanovic Relja 1 mesto
  • Nikolic Živojin 2 mesto
  • Jovovic Marko 3 mesto
  • Kata tim (Nikolic, Jovovic, Lacarak) 1 mesto
14. novembar 2010.
KUP Srbije za poletarce, pionire i nade - Beograd
-kate-
  • Pjevac Danijela 3 mesto
  • Pjevac Danijela 3 mesto
  • Šranka Kristina 3 mesto
  • Vrška Elena 3 mesto
  • Kata tim (Šranka, Rakic, Pjevac) 3 mesto
07. novembar 2010.
VIII memorijalni turnir Nenad Batocanin - Beograd
-kate-
  • Nikolic Živojin 1 mesto
  • Jovovic Marko 2 mesto
  • Pjevac Danijela 2 mesto
  • Šranka Kristina 3 mesto
  • Žemberi Daria 3 mesto
  • Kata tim (Nikolic, Jovovic, Lacarak) 1 mesto
  • Kata tim (Šranka, Rakic, Pjevac) 1 mesto 
17. oktobar 2010.
KUP Vojvodine za poletarce, pionire i nade - Indjija
-kate-
  • Pjevac Danijela 1 mesto
  • Šranka Kristina 1 mesto
  • Pjevac Danijela 1 mesto
  • Vrška Elena 3 mesto
  • Kata tim (Šranka, Rakic, Pjevac) 3 mesto 
16. oktobar 2010.
"Zrenjanin open" - Zrenjanin
-kate-
  • Pjevac Danijela 1 mesto
  • Jovovic Marko 1 mesto
  • Nikolic Zivojin 2 mesto
  • Lacarak Dejan 2 mesto
  • Šranka Kristina 3 mesto
  • Žemberi Daria 3 mesto
  • Rakic Lidija 3 mesto
  • Kata tim (Šranka, Rakic, Pjevac) 1 mesto 
10. oktobar 2010.
"Deciji kup prijateljstva" - Futog
-kate-
  • Pjevac Danijela 1 mesto
  • Lidija Rakic 1 mesto
  • Bojana Mladežic 1 mesto
  • Stevan Fodor 2 mesto
  • Vrška Elena 2 mesto
  • Petkovic Dragi 2 mesto
  • Darija Žemberi 2 mesto
  • Prošic Natalija 2 mesto
  • Ivana Pilipovic 3 mesto 
  • Kristina Šranka 3 mesto
  • Draško Stanislava 3 mesto
  • Kata tim (Šranka, Rakic, Žemberi) 2 mesto

-borbe-

  • Andric Ivana 2 mesto
  • Andric Aleksandar 2 mesto
  • Becin Tijana 3 mesto
  • Dongo Goran 3 mesto
02.-03. oktobar 2010.
"Trofej Beograda - Beogradski pobednik", Beograd
-kate-
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Mijanovic Relja 1 mesto
  • Fodor Stevan 3 mesto
  • Petkovic Dragi 3 mesto
18. septembar 2010.
Trofej Srbije - Memorijal Slobodan Vucinic, Beograd
-kate-
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Tomic Mina 3 mesto
  • Kata tim (Mladežic, Tomic, Pilipovic) 1 mesto 
12. jun 2010.
KUP Srbije za kadete, juniore i seniore, Beograd
-kate-
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Mijanovic Relja 1 mesto
  • Nikolic Živojin 3 mesto
  • Zahorec Marina 3 mesto
  • Fodor Stevan 3 mesto
  • Mijanovic Relja 3 mesto
  • Kata tim (Nikolic, Jovovic, Fodor) 1 mesto 
06. jun 2010.
Dan karatea, Banatsko Novo Selo
-kate-
  • Djurica Ljiljana 2 mesto

-borbe-

  • Simic Ozren 1 mesto
  • Andric Ivana 1 mesto
  • Boltic Milica 1 mesto
  • Dongo Goran 2 mesto
  • Becin Tijana 2 mesto
05. jun 2010.
RODA KUP, Beograd
-kate-
  • Mijanovic Relja 1 mesto
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Vrška Elena 1 mesto
  • Petkovic Dragi 2 mesto
  • Davidovic Ena 3 mesto
  • Pilipovic Ivana 3 mesto
  • Jovovic Marko 3 mesto
  • Fodor Stevan 3 mesto
  • Nikolic Živojin 3 mesto
  • Kata tim (Nikolic, Jovovic, Fodor) 1 mesto 
23. maj 2010.
Medjuopštinsko prvenstvo karate škola, Backa Palanka
-kate-
  • Jovanovic Mateja 1 mesto
  • Kocetov Viktor 1 mesto
  • Kneževic Nikola 1 mesto
  • Radusin Luka 1 mesto
  • Pavcok Janko 1 mesto
  • Lukic Djordje 1 mesto
  • Ugrica Nikola 1 mesto
  • Kovacevic Dragan 1 mesto
  • Tuševljakovic Dušan 1 mesto
  • Dimitric Miona 1 mesto
  • Kneževic Aleksandra 1 mesto
  • Drinic Zoran 1 mesto
  • Krcmar Jovan 1 mesto
  • Kovacevic Ognjen 1 mesto
  • Cukic Pavic 1 mesto
  • Lacanski Dimitrije 1 mesto
  • Panic Olja 1 mesto
  • Lacarak Ivana 1 mesto
  • Peulic Sanja 1 mesto
  • Balaž Tibor 1 mesto
  • Vazovic Aleksandar 1 mesto
  • Kneževic Aleksandar 1 mesto
  • Šaric Zoran 1 mesto
  • Stokic Andrej 1 mesto
  • Pilipovic Vukašin 1 mesto
  • Radakovic Milan 2 mesto
  • Abadžic Ognjen 2 mesto
  • Drinic Mihajlo 2 mesto
  • Kukric Ognjen 2 mesto
  • Serdar Marko 2 mesto
  • Petrovic Marko 2 mesto
  • Novak Nikola 2 mesto
  • Kiso Milan 2 mesto
  • Duric Una 2 mesto
  • Celic Teodora 2 mesto
  • Kneževic Aleksandar 2 mesto
  • Pilipovic Miloš 2 mesto
  • Košutic Djordje 2 mesto
  • Radovanovic Stojan 2 mesto
  • Škrbic Jovan 2 mesto
  • Markovic Anastasija 2 mesto
  • Vajagic Ena 2 mesto
  • Santrac Dušan 2 mesto
  • Tošic Kosta 2 mesto
  • Gainov Dušan 2 mesto
  • Greksa Martin 2 mesto
  • Krstic Vukašin 2 mesto
  • Rujevic Marko 2 mesto
  • Vojnovic Ognjen 3 mesto
  • Popadic Vukan 3 mesto
  • Karakaš Bojan 3 mesto
  • Srnka Stanislav 3 mesto
  • Cvijanovic Veljko 3 mesto
  • Dragutinovic Mihajlo 3 mesto
  • Varga Filip 3 mesto
  • Horvat Dejan 3 mesto
  • Nenadic Tamara 3 mesto
  • Roncevic Luka 3 mesto
  • Andric Aleksa 3 mesto
  • Simikic Aleksandar 3 mesto
  • Dimic Marko 3 mesto
  • Tomic Aleksa 3 mesto
  • Tomic Jovan 3 mesto
  • Krošlak Darius 3 mesto
  • Bugarski Teodora 3 mesto
  • Hrubik Ivana 3 mesto
  • Ujfaluši Ivana 3 mesto
  • Simikic Jelena 3 mesto
  • Popadic Darko 3 mesto
  • Perovic Dušan 3 mesto
  • Paulini Jan 3 mesto
  • Radusin Marko 3 mesto
  • Krstic Dragan 3 mesto
  • Višekruna Stefan 3 mesto
22. maj 2010.
VIII KUP Lazareva, Lazarevo
-kate-
  • Šranka Kristina 1 mesto
  • Djurica Ljiljana 3 mesto

-borbe-

  • Boltic Milica 3 mesto 
  • Simic Ozren 3 mesto
  • Zolotic Andrej 3 mesto
  • Pijetlovic Dragan 3 mesto
  • Culibrk Marko 3 mesto
  • Borbe ekipno (Simic, Culibrk, Zolotic) 1 mesto
  • Borbe ekipno (Pijetlovic, Culibrk, Zolotic) 3 mesto
16. maj 2010.
Novi Sad Open, Novi Sad
-kate-
  • Mijanovic Relja 1 mesto
  • Jurica Svetlana 1 mesto
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Pjevac Danijela 1 mesto
  • Fodor Stevan 2 mesto
  • Nikolic Živojin 3 mesto
  • Vrška Elena 3 mesto
  • Davidovic Ena 3 mesto
  • Šranka Kristina 3 mesto
  • Kata tim (Šranka, Rakic, Pjevac) 1 mesto 
15. maj 2010.
KUP Vojvodine za kadete, juniore i ml.seniore, Futog
-kate-
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Mijanovic Relja 1 mesto
  • Jurica Svetlana 2 mesto
  • Nikolic Živojin 3 mesto
  • Fodor Stevan 3 mesto
  • Jovovic Marko 3 mesto
  • Kata tim (Nikolic, Jovovic, Fodor) 1 mesto 
08. maj 2010.
7. Ponte Rosso Kup, Sremski Karlovci
-kate-
  • Marjanovic Maja Marijana 1 mesto
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Fodor Stevan 1 mesto
  • Mitic Lazarela 2 mesto
  • Djukic Nemanja 2 mesto
  • Petkovic Dragi 3 mesto
  • Jovanovic Aleksandar 3 mesto 
02. maj 2010.
Prvenstvo Srbije za pionire, Mladenovac
-kate-
  • Šranka Kristina 2 mesto
  • Vucelja Aleksa 3 mesto
  • Kata tim (Šranka, Rakic, Pjevac) 3 mesto
17. april 2010.
Prvenstvo Srbije za poletarce i nade, Mladenovac
-kate-
  • Pjevac Danijela 2 mesto 
10. april 2010.
39. Zlatni pojas Cacka, Cacak
-kate-
  • Mijanovic Relja 1 mesto
  • Tomic Mina 2 mesto
  • Mijanovic Relja 2 mesto
  • Nikolic Živojin 3 mesto
  • kata tim (Mijanovic, Nikolic Šemlal) 2 mesto
  • kata tim (Mijanovic, Nikolic, Šemlal) 3 mesto
  • kata tim (Mladežic, Tomic, Pilipovic) 3 mesto
03. april 2010.
Prvenstvo Vojvodine za poletarce, pionire i nade, Indjija
-kate-
  • Šranka Kristina 1 mesto
  • Vucelja Aleksa 1 mesto
  • Rakic Lidija 2 mesto
  • Vrška Elena 2 mesto
  • Vucelja Strahinja 2 mesto
  • Pjevac Danijela 3 mesto
  • Žemberi Daria 3 mesto
  • Davidovic Ena 3 mesto
  • Nikolic Željko 3 mesto
  • Kata tim (Šranka, Žemberi, Rakic) 3 mesto
28.mart 2010.
Trofej Zemuna, Zemun
-kate-
  • Pjevac Danijela 1 mesto
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Fodor Stevan 1 mesto
  • Nikolic Živojin 1 mesto
  • Pjevac Danijela 1 mesto
  • Petkovic Dragi 2 mesto
  • Žemberi Daria 3 mesto
  • Šranka Kristina 3 mesto
  • Vrška Elena 3 mesto
  • Pešic Andjelka 3 mesto
  • Pilipovic Ivana 3 mesto
  • Tomic Mina 3 mesto
  • Jovovic Marko 3 mesto
  • Kata tim (Šranka, Žemberi, Rakic) 1 mesto
  • Kata tim (Mladežic, Tomic, Pilipovic) 1 mesto
  • Kata tim (Nikolic, Jovovic, Lacarak) 1 mesto 
27. mart 2010.
Prvenstvo Srbije za Seniore, Niš
-kate-
  • Mijanovic Relja 2 mesto 
21. mart 2010.
"Dragan Tot - Totka 2010", Ba?ka Palanka
-kate-
  • Lugonja Veljko 1 mesto
  • Toma Isidora 1 mesto
  • Marjanovic Maja Marijana 1 mesto
  • Nikolic Željko 1 mesto
  • Pjevac Danijela 1 mesto
  • Jovanovic Aleksandar 1 mesto
  • Vucelja Aleksa 1 mesto
  • Litvinenko Maksim 1 mesto
  • Vrška Elena 1 mesto
  • Pešic Andjelka 1 mesto
  • Fodor Stevan 1 mesto
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Nikolic Živojin 1 mesto
  • Davidovic Ena 2 mesto
  • Marjanovic Branimir 2 mesto
  • Palalic Teodora 2 mesto
  • Djukic Nemanja 2 mesto
  • Simic David 2 mesto
  • Radovanov Severina 2 mesto
  • Gordic Lena 3 mesto
  • Trifunoviv Tea 3 mesto
  • Kikovski Konstantin 3 mesto
  • Krstic Vukašin 3 mesto
  • Colakovic Zorana 3 mesto
  • Djurica Ljiljana 3 mesto
  • Zeljkovic Teodor 3 mesto
  • Draško Stanislava 3 mesto
  • Boltic Milica 3 mesto
  • Cesnak Marija 3 mesto
  • Milakovic Nikola 3 mesto
  • Lacarak Dejan 3 mesto
  • Zahorec Marina 3 mesto
  • Tomic Mina 3 mesto
  • Kata tim (Jelic, Milošev, Petljanski) 1 mesto
  • Kata tim (Vucelja, Vucelja, Marjanovic) 1 mesto
  • Kata tim (Nikolic, Jovovic, Lacarak) 1 mesto
  • Kata tim (Mladežic, Tomic, Pilipovic) 2 mesto

-borbe-

  • Andric Ivana 1 mesto
  • Cosic Miloš 1 mesto
  • Andric Aleksandar 2 mesto
  • Dongo Goran 2 mesto
  • Simic Ozren 3 mesto
  • Petkovic Dragi 3 mesto
14. mart 2010.
Prvenstvo Vojvodine za Seniore, Stara Pazova
-kate-
  • Mijanovic Relja 2 mesto 
14. mart 2010.
"Trofej Stare Pazove" - Stara Pazova
-kate-
  • Pjevac Danijela 1 mesto
  • Vucelja Strahinja 1 mesto
  • Pilipovic Vukašin 1 mesto
  • Šranka Kristina 1 mesto
  • Vucelja Aleksa 1 mesto
  • Jovanovic Aleksandar 1 mesto
  • Bakmaz Miloš 1 mesto
  • Petkovic Dragi 1 mesto
  • Pešic Andjelka 1 mesto
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Fodor Stevan 1 mesto
  • Mijanovic Relja 1 mesto
  • Davidovic Ena 2 mesto
  • Kneževic Dušan 2 mesto
  • Pilipovic Ivana 2 mesto
  • Žemberi Daria 3 mesto
  • Vrška Elena 3 mesto
  • Tomic Mina 3 mesto
  • Kata tim (Mladežic, Tomic, Pilipovic) 1 mesto
  • Kata tim (Pjevac, Šranka, Žemberi) 2 mesto
06. mart 2010.
Prijateljski turnir, Krajišnik
-kate-
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Petkovic Dragi 1 mesto
  • Djurica Ljiljana 1 mesto
  • Jovanovic Aleksandar 2 mesto
  • Pilipovic Vukašin 2 mesto
  • Mitic Lazarela 3 mesto 

-borbe-

  • Dongo Goran 3 mesto 
28. februar 2010.
Prvenstvo Južne backe za poletarce, pionire i nade, Novi Sad
-kate-
  • Pjevac Danijela 1 mesto
  • Nikolic Željko 1 mesto
  • Šranka Kristina 1 mesto
  • Vrška Elena 1 mesto
  • Žemberi Daria 2 mesto
  • Rakic Lidija 2 mesto
  • Davidovic Ena 2 mesto
  • Petkovic Dragi 2 mesto
  • Šranka Kristina 3 mesto
  • Kata tim (Šranka, Žemberi, Rakic) 1 mesto
20. februar 2010.
Memorijalni turnir "Igor Andjelkovic", Somor
-kate-
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Pilipovic Vukašin 2 mesto
  • Rakic Lidija 3 mesto
  • Šranka Kristina 3 mesto
  • Davidovic Ena 3 mesto
  • Petkovic Dragi 3 mesto
  • Pilipovic Ivana 3 mesto
  • Jovanovic Aleksandar 3 mesto
  • Kata tim (Šranka, Žemberi, Rakic) 3 mesto 

 - 2009. GODINA -

12. decembar 2009.
Prvenstvo Srbije za kadete, juniore i ml. seniore, Kragujevac
-kate-
  • Jovovic Marko 2 mesto
  • Nikolic Živojin 3 mesto
  • Mijanovic Relja 3 mesto
  • Kata tim (Jovovic, Nikolic, Fodor) 1 mesto
28. novembar 2009.
Prvenstvo Vojvodine za kadete, juniore i ml. seniore, Nova Pazova
-kate-
  • Mijanovic Relja 1 mesto
  • Jurica Svetlana 3 mesto
  • Nikolic Živojin 3 mesto
  • Fodor Stevan 3 mesto
  • Kata tim (Nikolic, Jovovic, Fodor) 1 mesto 
31. oktobar 2009.
KUP Srbije, Paracin
-kate-
  •  Kata tim (Šranka, Žemberi, Rakic) 2 mesto
18. oktobar 2009.
KUP Vojvodine, Indjija
-kate-
  • Šranka Kristina 2 mesto
  • kata tim (Šranka, Žemberi, Rakic) 1 mesto 
10. oktobar 2009.
Beogradski pobednik, Beograd
-kate-
  • Bojana Mladežic 1 mesto
  • Mina Tomic 3 mesto
  • Živojin Nikolic 3 mesto
  • kata tim (Mladežic, Tomic, Pilipovic) 1 mesto
26. septembar 2009.
Deciji kup prijateljstva, Novi Sad
-kate-
  • Relja Mijanovic 1 mesto
  • Svetlana Jurica 1 mesto
  • Bojana Mladežic 1 mesto
  • Stevan Fodor 1 mesto
  • Nikola Milakovic 2 mesto
  • Mina Tomic 2 mesto
  • Ivana Pilipovic 3 mesto
  • Dušan Kneževic 3 mesto
  • Elena Vrška 3 mesto
  • Kata tim (Mladežic, Tomic, Pilipovic) 1 mesto
13. septembar 2009.
Turnir karate kluba Pobeda, Boka
-kate-
  • Petkovic Dragi 1 mesto
  • Stevan Fodor 1 mesto
07. jun 2009.
Kup Lazareva, Lazarevo
-kate-
  • Petkovic Dragi 1 mesto
  • Fodor Stevan 1 mesto
06. jun 2009.
Roda kup, Beograd
-kate-
  • Mijanovic Relja 1 mesto
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Tomic Mina 3 mesto
  • Pilipovic Ivana 3 mesto
  • Fodor Stevan 3 mesto
  • Kata tim (Mladežic, Tomic, Pilipovic) 3 mesto
30. maj 2009.
Kup Srbije za kadete, juniore i seniore, Cacak
-kate-
  • Nikolic Živojin 2 mesto
24. maj 2009.
Medjuopštinsko prvenstvo karate škola, Backa Palanka
-kate-
  • Radovanov Severina 1 mesto
  • Peulic Sanja 1 mesto
  • Stokic Andrej 1 mesto
  • Lugonja Veljko 1 mesto
  • Žarkovic Miljan 1 mesto
  • Krstic Vukašin 1 mesto
  • Lacanski Srdjan 1 mesto
  • Tomašek Dejan 1 mesto
  • Pincir Miroslav 1 mesto
  • Petkovic Zoran 1 mesto
  • Šinik Igor 1 mesto
  • Tomašek Damir 1 mesto
  • Pilipovic Vukašin 1 mesto
  • Mijatovic Marija 1 mesto
  • Djurica Ljiljana 1 mesto
  • Krstic Dragan 1 mesto
  • Parkanji Martin 1 mesto
  • Zeljko Gabrijela 2mesto
  • Pajic Milica 2 mesto
  • Simic David 2 mesto
  • Radusin Marko 2 mesto
  • Acamovic Nikola 2 mesto
  • Rodic Mihajlo 2 mesto
  • Sudjic Dušan 2 mesto
  • Josifovic Filip 2 mesto
  • Jovic Filip 2 mesto
  • Petkovic Goran 2 mesto
  • Rujevic Marko 2 mesto
  • Hudjik Veljko 2 mesto
  • Leginj Marek 2 mesto
  • Pilipovic Anja 2 mesto
  • Andric Ivana 2 mesto
  • Micic Nebojša 2 mesto
  • Borocki Dušan 2 mesto
  • Pantelic Laura 3 mesto
  • Ljubobratovic Aleksandra 3 mesto
  • Kikovski Konstantin 3 mesto
  • Olic Bojan 3 mesto
  • Peslac Marko 3 mesto
  • Vlajkov Marko 3 mesto
  • Ilic Boris 3 mesto
  • Mirkovic Strahinja 3 mesto
  • Stokic Aleksandar 3 mesto
  • Bajic Gavrilo 3 mesto
  • Zoric Petar 3 mesto
  • Vukoje Vuk 3 mesto
  • Mrdjen Stefan 3 mesto
  • Krošlak Darijus 3 mesto
  • Perak Nikola 3 mesto
  • Bakoš Nenad 3 mesto
  • Tasic Mihajlo 3 mesto
  • Kneževic Filip 3 mesto
  • Perak Ksenija 3 mesto
  • Mitrovic Jelena 3 mesto
  • Cernak Marek 3 mesto
  • Stracinski Ondrej 3 mesto
  • Višekruna Stefan 3 mesto
23. maj 2009.
KUP Vojvodine za kadete i juniore, Novi Sad
-kate-
  1. Jurica Svetlana 2 mesto 
  2. Nikolic Živojin 2 mesto
  3. Jovovic Marko 3 mesto
  4. Fodor Stevan 3 mesto
09. maj 2009.
VI Internacionalni Sremko Karlovacki - Ponte Rosso kup - Sremski Karlovci
-kate-
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Fodor Stevan 1 mesto
  • Jovanovic Aleksandar 1 mesto
  • Pilipovic Ivana 2 mesto
  • Djurica Ljiljana 3 mesto
  • Marjanovic Maja 3 mesto
  • Todorovic Nenad 3 mesto
  • Petkovic Dragi 3 mesto
-borbe-
  • Cosic Miloš 1 mesto
  • Pilipovic Ivana 1 mesto
  • Fodor Stevan 2 mesto
  • Petkovic Dragi 3 mesto
2-3. maj 2009.
Prvenstvo Srbije za poletarce, pionire i nade, Beograd
-kate-
  • Maldežic Bojana 1 mesto
  • Jovovic Marko 1 mesto
  • Fodor Stevan 1 mesto
  • Petkovic Dragi 1 mesto
  • Vrška Elena 2 mesto
  • Vucelja Strahinja 2 mesto
  • Pjevac Danijela 3 mesto
  • Šranka Kristina 3 mesto
  • Milakovic Nikola 3 mesto
  • Tomic Mina 3 mesto
  • Fodor Stevan 3 mesto
  • Kata tim (Mladežic, Tomic, Pilipovic) 1 mesto

-borbe-
  • Antolovic Igor 3 mesto
26. april 2009.
Kup Kovacice, Kovacica
-kate-
  • Vrška Elena 1 mesto
  • Tomic Mina 1 mesto
  • Djurica Ljiljana 1 mesto
  • Marjanovic Maja 1 mesto
  • Fodor Stevan 1 mesto
  • Petkovic Dragi 1 mesto
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Davidovic Ena 2 mesto
  • Pilipovic Ivana 2 mesto
  • Milakovic Nikola 2 mesto
  • Todorovic Nenad 2 mesto
  • Kata tim (Mladežic, Tomic, Pilipovic) 1 mesto
-borbe-
  • Antolovic Igor 1 mesto
  • Tim borbe (Antolovic, Petkovic, Mijalkov) 1 mesto
11-12 april 2009.
Zlatni pojas, Cacak
-kate-
  • Mijanovic Relja 1 mesto
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Fodor Stevan 1 mesto
  • Jovovic Marko 2 mesto
  • Mijanovic Relja 2 mesto
  • Tomic Mina 2 mesto
  • Lacarak Dejan 3 mesto
  • Stanišic Sanja 3 mesto 
  • kata tim (Nikolic, Lacarak, Jovovic) 1 mesto
05. april 2009.
Kup Nove Pazove, Nova Pazova
-kate-
  • Mitic Lazarela 1 mesto
  • Jovanovic Aleksandar 1 mesto
  • Todorovic Nenad 1 mesto
  • Litvinenko Maksim 2 mesto
  • Djurica Ljiljana 3 mesto
  • Marjanovic Marijana 3 mesto
-borbe-
  • Petkovic Dragi 1 mesto
  • Cosic Miloš 1 mesto
  • Mijalkov Uroš 1 mesto
  • Zaric Dušan 2 mesto
21. mart 2009.
Prvenstvo Vojvodine, Indjija
-kate-
  • Vucelja Strahinja 1 mesto
  • Pjevac Danijela 1 mesto
  • Nikolic Željko 1 mesto
  • Vucelja Aleksa 1 mesto
  • Petkovic Dragi 1 mesto
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Milakovic Nikola 1 mesto
  • Jovovic Marko 1 mesto
  • Fodor Stevan 2 mesto
  • Tomic Mina 2 mesto
  • Lacarak Dejan 2 mesto
  • Selakovic Viktor 2 mesto
  • Rakic Lidija 2 mesto
  • Vrška Elena 2 mesto
  • Davidovic Ena 3 mesto
  • Šranka Kristina 3 mesto
  • Šranka Kristina 3 mesto
  • Toma Miona 3 mesto
  • Fodor Stevan 3 mesto
  • Kata tim (Santrac, Santrac, Saracevic) 1 mesto
  • Kata tim (Mladežic, Tomic, Pilipovic) 1 mesto
  • Kata tim (Šranka, Rakic, Žemberi) 2 mesto
-borbe-
  • Antolovic Igor 1 mesto
07. mart 2009.
Prvenstvo zone Južna Backa, Novi Sad
-kate-
  • Vucelja Strahinja 1 mesto
  • Pjevac Danijela 1 mesto
  • Nikolic Željko 1 mesto
  • Šranka Kristina 1 mesto
  • Toma Miona 1 mesto
  • Vrška Elena 1 mesto
  • Petkovic Dragi 1 mesto
  • Pešic Andjelka 1 mesto
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Lacarak Dejan 1 mesto
  • Jovovic Marko 1 mesto
  • Fodor Stevan 1 mesto
  • Žemberi Daria 2 mesto
  • Rakic Lidija 2 mesto
  • Šranka Kristina 2 mesto
  • Stojiljkovic Nevena 2 mesto
  • Davidovic Ena 2 mesto
  • Tomic Mina 2 mesto
  • Kneževic Dušan 2 mesto
  • Milakovic Nikola 2 mesto
  • Fodor Stevan 2 mesto
  • Marjanovic Branimir 3 mesto
  • Prošic Natalija 3 mesto
  • Nikolic Branislav 3 mesto
  • Petkovic Dragi 3 mesto
  • Pilipovic Ivana 3 mesto
  • Milakovic Nikola 3 mesto
  • Kata tim (Rakic, Šranka, Žemberi) 1 mesto
  • Kata tim (Santrac, Santrac, Saracevic) 1 mesto
  • Kata tim (Mladežic, Tomic, Pilipovic) 1 mesto
-borbe-
  • Antolovic Igor 1 mesto
21. februar 2009.
"Igor Andjelkovic" Backi Monoštor
-kate-
  • Lacanski Srdjan 1 mesto
  • Jovanovic Aleksandar 1 mesto
  • Litvinenko Maksim 1 mesto
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Todorovic Nenad 2 mesto
  • Fodor Stevan 2 mesto
  • Rakic Bojan 2 mesto
  • Rakic Lidija 3 mesto
  • Santrac Aleksa 3 mesto
  • Santrac Stefan 3 mesto
  • Milakovic Nikola 3 mesto
  • Pilipovic Ivana 3 mesto
  • Kata tim (Santrac, Santrac, Saracevic) 1 mesto
  • Kata tim (Rakic, Žemberi, Šranka) 2 mesto
  • Kata tim (Mladežic, Pilipovic, Tomic) 2 mesto
-borbe-
  • Pilipovic Ivana 1 mesto
  • Trifunovic Saša 2 mesto
  • Petkovic Dragi 2 mesto
  • Antolovic Igor 2 mesto
  • Cosic Miloš 3 mesto

 
15. februar 2009.
"Kup Vazduhoplovca" Beograd
  • Mladežic Bojana 1 mesto
  • Šranka Kristina 1 mesto
  • Rakic Lidija 2 mesto
  • Nikolic Živojin 2 mesto
  • Lacarak Dejan 3 mesto
  • Pešic Andjelka 3 mesto
  • Vrška Elena 3 mesto
  • Pjevac Danijela 3 mesto
  • Kata tim (Nikolic, Jovovic, Lacarak) 1 mesto
 


 

 

 

 

ANKETA

Da li karate treba da bude Olimpijski sport?
 

KO JE ONLINE

Imamo 8 gostiju na mreži